5000 godzin wykładów, 140 prelegentów z całego świata, 1500 uczestników i 300 startupów. Po raz pierwszy nad polskim morzem odbędzie się Wolves Summit, którego partnerem jest TVN Ventures. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W dniach 14-16 kwietnia na terenie Pomorskiego Parku Technologicznego w Gdyni odbędzie się wspierany przez TVN Ventures - Wolves Summit. To trzydniowe wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli świata start-upów i inwestorów takich jak TVN Ventures, którzy poszukują możliwości zainwestowania w innowacyjne projekty i rozwiązania biznesowe.

W konferencji weźmie udział 1500 uczestników oraz 300 start-upów ze świata: Polski, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Czech, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, USA, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy i Słowenii. Przedstawiciele rozwijających się firm z tych krajów będą walczyć o 50.000 USD a także przygotowany przez TVN Ventures oraz ProSieben Sat.1 pakiet mediów o wartości 2.000.000 PLN.

W programie konferencji przewidziano prelekcje 137 przedstawicieli świata biznesu z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się m.in.: John Biggs, redaktor serwisu TechCrunch.com, Rich Rasmussen, Dyrektor Zarządzający Concordia Ventures, Mike Sigal, Mentor w funduszu 500 Startups, założyciel i prezes Agile Credit oraz Rodney Sampson, przedsiębiorca, doradca i autor książek o biznesie. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych w 5 różnych ścieżkach tematycznych (Inwestorzy, Start-upy, Design, Marketing oraz Tech) i wysłuchać prezentacji start-upów. Twórcy biznesów zyskają niepowtarzalną okazję do prywatnych spotkań z inwestorami, wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży oraz do zbudowania rozległej sieci wzajemnych kontaktów przydatnych w rozwoju firmy.

Christian Anting, Dyrektor Departamentu Digital & E-commerce w TVN powiedział: Z dużą radością przyjęliśmy propozycję uczestnictwa i wsparcia organizacji spotkania Wolves Summit. TVN Ventures, jako część wiodącej grupy medialnej w Polsce, oferuje start-upom i młodym firmom unikalne zasoby i możliwości rozwoju. Jestem przekonany, że będzie to pasjonujące, inspirujące spotkanie i doskonała okazja, by pozyskać obiecujących partnerów biznesowych. TVN Ventures przygotowało wiele atrakcji dla właścicieli start-upów. Chcemy zaprosić wszystkich uczestników na nasz panel „Transformacja cyfrowa w mediach”, który rozpocznie tegoroczny Wolves Summit oraz zachęcić do współpracy z TVN Ventures.

TVN Ventures jest częścią TVN, wiodącej prywatnej grupy medialnej w Polsce. Projekt powstał, by pomagać założycielom młodych, dobrze zapowiadających się firm w rozwoju i promocji ich przedsięwzięć biznesowych. TVN Ventures zajmuje się inwestycjami w firmy dostarczające produkty i usługi konsumenckie (B2C), a w szczególności firmy ukierunkowane na sprzedaż w internecie (e-Commerce), dostarczające klientom końcowym usługi z wybranych branż (turystyka, motoryzacja, randki) oraz szeroko rozumianą rozrywkę w internecie (gry, aplikacje, video i muzyka).

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)