Portal dobronet.pl jest rodzajem protest-songu przeciwko rzeczywistości kreowanej przez wielkie serwisy. Jest ich pastiszem. Staramy się pokazywać (zazwyczaj polskie) ulice i podwórka oraz zwykłych ludzi - a wszystko to w sosie doprawionym sporą dawką absurdu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Mamy poczucie, ze mimo wszystko absurd ten jest bardziej realny, niż coraz bliższy taniej prasie bulwarowej klimat dużych portali. Zawsze zachęcamy Czytelników do skorzystania z "wrzuty", gdzie łatwo przesłać do nas własne przemyślenia. Wiele w nich potem publikujemy. Można również skomentować tekst, zdjęcie lub cokolwiek za pomocą komentarzy na stronie głównej.

Są również bardzo pomocne w codziennym życiu "horoskop" i "pogoda". Deklarujemy jedno: Można zaczynać dzień od informacji z "dobronetu" podczas śniadania. Nie trafimy tu na odbierające apetyt i - często - chęć do wejścia z uśmiechem w nowy dzień artykuły o gwałtach, morderstwach, nastoletnich prostytutkach i zbliżającej się wielkimi krokami śmierci głodowej kredytobiorców :)

Smacznego!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)