Reklamy na Facebooku cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest ich coraz więcej, stąd też reklamodawcy dwoją się i troją, by ich oferta wybiła się z morza niezliczonego contentu. Optymalnym rozwiązaniem okazuje się przedstawienie treści reklamy w interesujący sposób, przy stosunkowo niewielkich nakładach. Tu z rozwiązaniem może przyjść FastTony.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. picjumbo.com

FastTony to innowacyjne narzędzie wspierające proces sprzedaży i promocji na Facebooku, które umożliwia znaczne obniżenie kosztów reklamowania się nowym firmom. Jedną z głównych korzyści dla startupów jest możliwość stworzenia reklamy z rozliczaniem CPA (Cost Per Action), czyli opłatą za przejście na stronę.

Budując nową markę lub starając się utrzymać jej rozpoznawalność, idealnie sprawdzi się rozliczanie za wyświetlenia. W momencie, gdy chcemy coś sprzedać, powinniśmy rozliczać się za przejście na stronę. CPA jest w takim przypadku idealnym rozwiązaniem – podkreśla Daniel Kędzierski, CEO FastTony.es.

Dodatkowe korzyści pakietu Pakiet START umożliwia także stworzenie nowych, przyciągających wzrok form reklamy, takich, jak: reklama panoramiczna czy Multi Product Post. Multi Product Post to innowacyjna forma reklamy, która jest idealna dla branży e- commerce – zaznacza Kędzierski. Oferując kilka produktów, można umieścić każdy z nich w jednym poście. Mamy więc 3 razy większą szansę by trafić do klienta zainteresowanego naszą ofertą.

Zaletą FastTony jest również generowanie raportów, które uwzględniają informacje demograficzne, między innymi wiek i płeć osób, które kliknęły w daną reklamę. Dzięki temu reklamodawca otrzymuje informacje, kim jest grupa odbiorców najbardziej zainteresowana jego produktami. Warto przetestować ofertę, gdyż właśnie ruszył pakiet start dla startupów z całego świata dostępny jest już za 3$ miesięcznie. 

Komentarze (0)