Studencki.org to serwis umożliwiający studentom dzielenie się notatkami w nowy sposób. Jest odpowiedzią na odwieczny problem studentów z brakiem (lub niedostateczną ilością) notatek na studiach. Było to spowodowane uciążliwością w przekazywaniu ich innym.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Co Studencki.org ma do zaoferowania użytkownikom?
Na Studencki.org wszystkie notatki są pogrupowane według miast, kierunków, uczelni i przedmiotów co ułatwia dostęp do materiałów zainteresowanym osobom. Na witrynie dostępna jest wyszukiwarka notatek szukająca zarówno w nagłówkach jak i w treści. Nikt oprócz autora nie ma prawa ich usunąć. O umieszczeniu notatek można błyskawicznie poinformować swoich znajomych w serwisach społecznościowych.

Serwis został stworzony przez studentów i jest skierowany dla studentów. Stawia sobie za cel podążanie za aktualnymi trendami w środowisku studenckim oraz odpowiadanie na realne jego potrzeby.

Jakie są kierunki rozwoju serwisu?
Na Studencki.org w niedalekiej przyszłości będzie można znaleźć nowe funkcjonalności takie jak: możliwość odwdzięczenia się prawdziwym piwem lub kawą za dobre notatki, pełniejsza integracja z facebookiem, subskrybowanie notatek z danego kierunku (zarówno na maila jak i do dedykowanego toolbara).

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)