Projekt kierujemy do programistów, studentów kierunków informatycznych i pokrewnych, młodych przedsiębiorców zainteresowanych technologiami mobilnymi, a także wszystkich innych, posiadających pomysł na stworzenie użytkowej aplikacji na urządzenia mobilne i potrzebujących wsparcia eksperckiego i finansowego.Warunkiem jest znajomość programowania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Proponujemy takim osobom udział w serii warsztatów i wykładów poświęconych tematyce technologii mobilnych, mobilnego bezpieczeństwa oraz przedsiębiorczości.

Zaczynamy już 29. sierpnia i działać będziemy przez cały miesiąc- do 30. września. Co najmniej raz w tygodniu będziemy proponować warsztaty i zajęcia, poświęcone tematyce opisanej powyżej. Projekt odbędzie się w Krakowie. W czasie miesięcznego cyklu zajęć możliwe będzie dopracowanie swojego pomysłu i poszerzenie wiedzy w zakresie technologii mobilnych oraz programowania. Zapewniamy wsparcie doświadczonych profesjonalistów z branży, którzy będą gotowi wspomóc uczestników zarówno jako programiści czy doradcy strategiczni, jak i jako mentorzy.

Pod koniec WebMobileStartUpSchool wyłoniony zostanie Autor bądź Autorzy najlepszego projektu, który jako nagrodę zostaną zaproszeni do ścisłej współpracy z naszą firmą poprzez dalsze wsparcie finansowe i pełne zaplecze formalno-administracyjne do prowadzenia samodzielnej działalności. Autorom bądź zespołom, których propozycje również będą interesujące, zostaną przedstawione dalsze możliwości współpracy i rozwoju, niezbędne do komercjalizacji pomysłu.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja możliwa jest przez naszą stronę internetową http://www.labmsf.com/web-mobile-startup-school

Web Mobile Start-up School rozpocznie się 29. sierpnia otwartą dla wszystkich Konferencją.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)