SaveUp umożliwia użytkownikom smartphonów kupowanie książek, e-booków i audiobooków, w dowolnym momencie i miejscu,  poprzez zrobienie zdjęcia wybranego produktu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po zrobieniu fotografii wybranej książki wystarczy kliknąć „wyślij", a jej papierowa wersja dotrze za pobraniem na wskazany adres. Możliwe jest też zamówienie książki w wersji elektronicznej lub w formie audiobooka. Nowa wersja aplikacji już jest dostępna w AppStore.

Działanie aplikacji jest możliwe dzięki technologii rozpoznawania zdjęć, która pozwala na zidentyfikowanie dowolnej książki dzięki wbudowanemu w telefon aparatowi. Aplikacja SaveUp jest do pobrania za darmo na telefony typu iPhone z firmowego sklepu AppStore. Wersja na telefony z systemem Android będzie dostępna pod koniec sierpnia tego roku.

Za innowacyjną technologią rozpoznawania zdjęć i aplikacją SaveUp stoi poznańska firma iTraff Technology, której nowatorskie rozwiązania docenili komisarz Neelie Kroes, nagradzając programistów w konkursie Hack4europ oraz wicepremier Waldemar Pawlak zapraszając przedstawicieli firmy na wspólną konferencje prasową.

Aplikację można pobrać pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/saveup-fotoporownywarka-cen/id416842229?mt=8

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)