Textmarket.pl to nowa usługa dedykowana dwóm grupom odbiorców. Skorzystać z niej mogą właściciele stron i serwisów internetowych, którzy szukają unikatowych i tanich artykułów oraz copywriterzy, którzy chcą zarobić na pisaniu tematycznych tekstów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Właścicielem serwisu Textmarket jest Prolink SA. Do tej pory działalność spółki skupiona była na sprzedaży linków tekstowych. Krok w kierunku sprzedaży unikalnych artykułów poszerza zakres tych usług, bez zmiany głównego obszaru działalności. Dzięki temu, że serwisem zarządza doświadczona firma, korzystanie z giełdy jest bezpieczne i komfortowe. Właściciele serwisów mają pewność, że o jakość zakupionych artykułów dbają konkretne osoby z dużym doświadczeniem w tej branży (jeśli artykuły nie spełnią wymagań, zwracamy pieniądze). Otrzymują gotowe teksty, dostępne natychmiast po zakupie. Copywriterzy mają gwarancję natychmiastowej zapłaty za swoje teksty, bez marnowania czasu na szukanie klientów i obaw o swoje wynagrodzenie.

Textmarket.pl został zbudowany na bazie dotychczasowych doświadczeń serwisu Prolink.pl. Dzięki temu jest łatwy w użyciu, nawet dla początkującego użytkownika. Wystarczy założyć konto w Textmarket i już można przeglądać bazę artykułów do zakupu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)