Serwis VOD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z TVP S.A. Dzięki niej, w ofercie iplex.pl znalazły się zarówno filmy, jak i seriale telewizyjne wyprodukowane przez Telewizję Polską.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologicznySerwis VOD iplex.pl podpisał z TVP S.A. umowę, dzięki której internetowi widzowie mają szansę oglądać filmy i seriale z telewizyjnej oferty. Użytkownicy iplex.pl zobaczą nie tylko filmy pełnometrażowe jak „Komornik”, „Boisko bezdomnych” czy „Cztery noce z Anną”, ale też formy krótsze jak „Miss krótkiego podkoszulka”. Z kilkunastu seriali, które pojawią się na iplex.pl do końca roku, w tym tygodniu zobaczyć można „Czas honoru”, „Pitbulla” i „Londyńczyków”.

„Zaoferowanie internetowym widzom pozycji TVP, to nie tylko poszerzenie oferty iplex.pl, ale też kolejny krok w kierunku migracji odbiorców telewizyjnych treści do sieci.” – stwierdza Łukasz Skrzypek, Prezes Zarządu IPLEX S.A.

Do końca roku na wirtualnych ekranach iplex.pl zobaczyć będzie można blisko 200 materiałów filmowych z portfolio TVP. W najbliższym czasie planowane jest też udostępnienie produkcji Studia Miniatur Filmowych.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)