Internauci mają nową rozrywkę. Od teraz mogą wcielić się w rolę księdza. A wbrew pozorom, los księdza nie jest tak różowy jak czasem przedstawiają to media.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Nowa internetowa gra przeglądarkowa http://parafia.biz porusza wrażliwy w naszym kraju temat. Temat kościoła i księży. Gracz wciela się w postać księdza. Otrzymuje własną parafię, o którą należy dbać. Zarządzanie parafią nie jest tak proste jak może to się wydawać. Można planować rozbudowę parafii i szkolić jednostki bojowe, które będą jej broniły. Warto także kupować i sprzedawać relikwie, gdyż w relikwiach tkwi prawdziwa siła. Każdy z graczy pnie się po szczeblach kościelnej hierarchii. A to tylko cześć atrakcji jakie zostały przygotowane dla graczy.

Gra może wydawać się odrobinę kontrowersyjna, jednak została przygotowana ze smakiem. A jej ewentualna kontrowersyjność okraszona została sporą dozą humoru. Momentami humor ten jest bardzo, bardzo czarny. Jednak pewne granice nie zostały przekroczone i dzięki temu rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Jeśli jednak ktoś nie toleruje żartów z wiary i kościoła, ta gra nie jest dla niego.

Co interesujące - gra jest darmowa a do uczestnictwa w niej potrzebna jest tylko przeglądarka stron www oraz łącze internetowe. Parafia.biz została przygotowana z pominięciem dofinansowania z Unii Europejskiej czy też Kurii Biskupiej, za to przy ogromnej pomocy ludzi dobrej woli. Systematycznie powiększa się liczba aktywnych i zadowolonych graczy. Bo najważniejsza dla nas jest dobra zabawa.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)