MedycznaMapa.pl to projekt przygotowany z myślą o tych pacjentach, którzy pragną zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Wielu z nas narzeka na długie kolejki do rejestracji, kłopoty z dodzwonieniem się do gabinetów oraz inne problemy związane z rezerwacją wizyty. Odpowiedzią na nasze potrzeby jest serwis Medycznamapa.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis posiada bazę polskich lekarzy, w której każdy może znaleźć specjalistę odpowiedniego dla swoich potrzeb, w określonej przez siebie okolicy. Daje on pacjentom możliwość sprawdzenia ich dostępności w żądanym terminie oraz natychmiastowej rejestracji na wizytę. Bezpłatna rezerwacja spotkania za pośrednictwem Internetu obejmuje specjalistów, którzy zarejestrują swoje gabinety w serwisie. Oprócz katalogu i możliwości rezerwacji wizyt portal pozwala na skomentowanie wizyty u specjalisty i przyznanie oceny, dzięki czemu chorym łatwiej jest zdecydować się na to, którego z lekarzy wybrać.

Twórcy MedycznaMapa.pl wierzą, że pomoże ona wielu pacjentom wybrać lekarzy, którzy zapewnią im szybki powrót do zdrowia. Planują także dalszy rozwój serwisu w oparciu o sugestie internautów - wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować jego funkcje do potrzeb i wymagań odwiedzających.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)