Fanapps to nowa usługa przeznaczona dla osób prowadzących profile typu Fan Page na Facebooku. Spodoba się wszystkim, którzy zawodowo lub profesjonalnie związani są z social media marketingiem.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Fanapps umożliwia dodawanie do profili firmowych ciekawych aplikacji i zakładek, dzięki którym każdy Fan Page stanie się bardziej atrakcyjny dla obecnych i potencjalnych użytkowników. Na platformie udostępniono szereg aplikacji wyposażonych w intuicyjny edytor, który pozwoli dopasować wygląd i treść dodawanych zakładek do specyfiki istniejących profili bez potrzeby korzystania z zaawansowanej wiedzy informatycznej.

Aplikacje w Fanapps pozwalają przekształcić zwykły profil na Facebooku w profesjonalny i atrakcyjny Fan Page, który przyczyni się do sukcesu promowanej działalności. Aplikacje konkursowe, kupony rabatowe oraz inne zakładki dodane dzięki Fanapps wpływają na efektywność kampanii na Facebooku i angażują fanów. Różnorodność aplikacji Fanapps ułatwia promocję, ponieważ pozwala zaoferować fanom coś więcej niż standardowe zakładki informacyjne, znajdujące się na każdym profilu. Wartość dodana jaką wnoszą aplikacje przesądza często o sukcesie i popularności profilu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)