Listonic tworząc aplikację na BlackBerry udowadnia, że jest jedną z najpowszechniej dostępnych polskich aplikacji mobilnych. Niedawno RIM wszedł oficjalnie na polski rynek smartfonów, a już rodacy mogą tworzyć elektroniczne listy zakupów na swoich BB.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Listonic, czyli mobilna lista zakupów, to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji. Teraz można ją pobrać za darmo także na BlackBerry wpisując w oknie przeglądarki telefonu adres d.listonic.com. Wkrótce aplikacja znajdzie się także w BlackBerry Market. Listonic dostępny jest na wszystkie popularne platformy mobilne w tym m.in. iOS, Android, Windows Mobile, Symbian, Windows Phone 7 i Java - http://www.listonic.com/Download/Index

Idea Listonic polega na przeniesieniu tradycyjnych list zakupów w świat technologii. Dzięki aplikacji mobilnej każdy może mieć listy zakupów zawsze przy sobie, na dowolnym telefonie komórkowym lub w Internecie: na stronie listonic.com. Co więcej, możliwość współdzielenia list ze znajomymi, rodziną, w pracy, ułatwia cotygodniowe wyprawy do sklepu. Zakupy z listą w telefonie robi się znacznie szybciej, gdyż produkty na listach Listonic automatycznie sortują się według kategorii odpowiadającym półkom w hipermarkecie.

Ponad 100 000 użytkowników już korzysta z programu ułatwiając sobie zakupy. Czy i na tej platformie mobilnej program osiągnie sukces? Na pewno pomoże w tym fakt, iż Listonic jest tworzony tak, aby odpowiadał potrzebom polskiego użytkownika i zarazem w jakości wykonania dorównywał lub przerastał najlepsze przykłady ze świata.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)