Fundusz inwestycyjny hardGAMMA Ventures poszerza swoje portfolio i inwestuje we Fly With Monkey, młody startup robiący gry społecznościowe w HTML5.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Pierwszym projektem Fly With Monkey jest gra społecznościowa polegająca na hodowli i sprawowaniu opieki nad własnym zwierzakiem. Gra będzie angażować użytkownika poprzez rozbudowany scenariusz, ukryte quizy oraz liczne wbudowane mini-gry. Gracze będą mieli także okazję do wchodzenia w interakcje z innymi użytkownikami, obserwując swoje postępy w grze oraz wspólnie wykonując różne zadania.

Gra od października będzie dostępna na Facebooku, w polskiej oraz w angielskiej wersji językowej, a w przyszłości także na innych portalach społecznościowych.

- Tworzymy gry, które łączą, aktywizują i bawiąmówi Daniel Troć, współzałożyciel Fly With Monkey. - Nasze produkty powstają w języku HTML5, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dynamiczne gry na wszystkie dostępne platformy. Niedługo po premierze naszej pierwszego projektu w ręce graczy przekażemy także aplikację na smartfony i tablety.

Kolejne produkty Fly With Monkey pojawią się na rynku już na początku przyszłego roku. Więcej informacji o Fly With Monkey można uzyskać na stronach http://flywithmonkey.com/ oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/FlyWithMonkey

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)