Właśnie ruszyła InternetBeta 2011, najważniejsza konferencja dla fascynatów Internetu i nowych mediów w Polsce. Wezmą w niej udział m.in. startupy, portale, serwisy i  sklepy internetowe oraz agencje interaktywne. Wśród prelegentów znajdują się między innymi Paweł Tkaczyk z Midea, Przemysław Żyła z Netsprint, Maciej Budzich z Mediafun i Mateusz Tułecki - organizator InternetBeta.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Drugiego dnia konferencji będzie można posłuchać Karola Zielinskiego – dyrektor zarządzający PayLane opowie o „Przyjmowaniu płatności na swojej stronie, czyli z płatnościowym API za pan brat”. Prezentacja odbędzie się w ramach sesji technologicznej, której partnerem jest Empathy – Internet Software House. Zapraszamy wszystkich w czwartek o godzinie 10:30 (sala M22).

O PayLane:
PayLane jest dostawcą usług płatności internetowych na rynku europejskim. Oprócz najpopularniejszych metod płatności (takich jak karty kredytowe i debetowe, polecenia przelewu i zapłaty, PayPal itd.), PayLane oferuje też gros rozwiązań charakterystycznych dla poszczególnych regionów całej Europy. Klienci mogą również dokonywać transakcji i rozliczeń w walutach z ponad 50 krajów. Wszechstronność i bezpieczeństwo usług pozwalają PayLane dostosować ofertę do potrzeb każdego e-biznesu.
PayLane jest oficjalnie zarejestrowane jako partner Visy i MasterCard. Spełnia również najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI (Level 1 PCI DSS).

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)