6 października br. odbędzie się trzecia odsłona Kongresu Netii Biznes to Rozmowy. Oprócz pierwszego w Polsce wystąpienia Randi Zuckerberg, jednego z najlepszych specjalistów od marketingu w internecie na świecie, goście Kongresu wysłuchają również doświadczonych biznesmanów i specjalistów. Omówią oni praktyczne aspekty trzech głównych tematów kongresu: cloud computing, unified communication i social media.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Kongres Netii to co roku okazja do spotkania, wysłuchania i dyskusji z prelegentami, którzy odnieśli sukces w biznesie i dzielą się swoimi doświadczeniami. Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele firm Alcatel-Lucent, Broadsoft, Ericsson ,Microsoft, Polcom i Raiffeisen Bank.

Zeszłoroczny Kongres został bardzo wysoko oceniony przez uczestników. Aż 94 proc. ankietowanych poleciłoby udział w Kongresie swoim znajomym. Nowa edycja ma jeszcze bardziej zaangażować gości. Nowością w tym roku będzie możliwość przetestowania rozwiązań oraz jeszcze większa intensywność i interaktywność sesji.

- Co roku coraz wyżej stawiamy poprzeczkę. Chcemy mówić o nowych trendach, ale w taki sposób, by goście mogli wrócić z kongresu i zastosować wiedzę w praktycepowiedział Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netia SA. - Prelegentów i tematy sesji dobraliśmy tak, by każda godzina spędzona na kongresie była impulsem do rozwoju biznesu uczestników.

Podczas dnia kongresowego odbędą się również dwie debaty, prowadzone przez Romana Młodkowskiego, Dyrektora i Redaktora Naczelnego TVN CNBC, na temat szans i zagrożeń cloud computing oraz wykorzystania połączonych dwóch światów: realnego i wirtualnego w praktyce biznesowej.

Więcej informacji na temat Kongresu: www.biznestorozmowy.pl

Kongres „Biznes to Rozmowy” jest organizowany przez firmę Netia SA. Spotkanie to jest okazją do wymiany doświadczeń z obszaru nowych technologii i szeroko pojętej komunikacji. W nowatorski sposób przedstawia najnowsze osiągnięcia biznesowe z różnych rynków poprzez interaktywną formułę, wspartą obecnością ekspertów ze światowej czołówki.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)