Stawiamy na sukces, dlatego informujemy, że już 19 września startuje TechAward - jeden z bardziej interesujących i atrakcyjnych konkursów dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. To będzie szybka i profesjonalna akcja konkursowa. Swój udział można zgłaszać do 18 listopada.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2010/2011, lub w trakcie obron zaplanowanych na rok akademicki 2011/2012. Udział w konkursie to znakomita okazja na sprawdzenie się w roli twórcy wywrotowych projektów technologicznych, które mogą w przyszłości zrewolucjonizować rynek.

Kapituła konkursowa składa się z profesjonalnych inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Konkurs TechAward stwarza niepowtarzalną szansę - zwycięski projekt będzie miał możliwość dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator.

Organizatorzy konkursu przygotowali też atrakcyjne nagrody rzeczowe. W konkursie zostaną wytypowane dwie prace, po jednej z dwóch w kategorii - praca magisterska / inżynierska oraz praca doktorska. Za najciekawszą pracę magisterską/inżynierską autor otrzyma Apple iPhone 4, natomiast praca doktorska zostanie nagrodzona sprzętem Apple iPad 2 3G.

TechAward to nie tylko konkurs - to zbiorowa burza mózgów! W ramach tegorocznej edycji organizatorzy planują przeprowadzić w kilku miastach Polski cykl otwartych wykładów. Z absolwentami i studentami, którzy biorą sprawę w swoje ręce i planują rozpocząć przygodę z biznesem, spotkają się Bartłomiej Gola, Arkadiusz Hajduk, Arkadiusz Skuza. Osoby, które z powodzeniem wdrożyły wiele projektów biznesowych w życie, a na co dzień wspierają początkujących przedsiębiorców.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)