Monster.com ogłosił uruchomienie nowych funkcji aplikacji BeKnown™ na Facebooka. Nowe narzędzie pozwoli użytkownikom na szybką i łatwą aktualizacje aktywności zawodowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Matt Mund, vice prezydent  Monster Worldwide przekonuje, że „Integracja BeKnown z Facebookiem daje internautom nową możliwość uaktualniania ich statusu zawodowego, podkreślania ich kompetencji oraz szybszego rozwoju zawodowego. Użytkownicy mogą teraz dzielić się swoimi aktywnościami zawodowymi na Facebooku w bardziej zaawansowany i ciekawy sposób niż do tej pory. Nowe funkcje umożliwiają przekazanie bardziej kompletnych informacji na temat ich zawodowego wizerunku”.

Zgodnie z AppData wrzesień 2011, BeKnown jest najszybciej rozwijającą się aplikacją na Facebooku. Aplikacja jest dostępna w 35 krajach w 19 wersjach językowych. Użytkownicy Androida i iPhone mogą z niej korzystać za darmo.

BeKnown daje użytkownikom możliwość zaprezentowania profesjonalnego wizerunku oraz dzielenia się życiem zawodowym i osiągnięciami wśród znajomych. Dzięki temu wpisuje się w politykę Facebooka, który od początku dawał użytkownikom różnorodne możliwość wyrażania siebie. Poprzez stały i łatwy dostęp do ustawień aplikacji, mają oni pełną kontrolę nad sposobem dzielenia się swoimi aktywnościami.

 

Źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)