W pierwszej edycji show Dragon's Den - zainwestowało w nich 4 z 5 inwestorów. Inwestycje wykorzystali zgodnie z obietnicami na gruntowną przebudowę serwisu. Nowy R1NG to zupełnie nowy wygląd, ulepszone mechanizmy rozgrywek,  ale przede wszystkim dodanie nowych kategorii gier - zręcznościowych i logicznych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jak zapowiadają twórcy serwisu, jest to dopiero początek zmian, które zaplanowali przeprowadzić do końca tego roku. Od dziś możemy korzystać z nowej wersji serwisu R1NG.pl po gruntownej przebudowie. Wprowadzono m.in.:

  • Nowy wygląd i udoskonalony interfejs serwisu
  • Możliwość gry asynchronicznej (tzn. każdy może zagrać w dowolnie wybranym przez siebie momencie, nie czekając aż w turnieju będzie wystarczająca ilość graczy. Wyniki takiego turnieju zostaną przesłane graczowi, gdy wszyscy w danej rozgrywce zakończą grę).
  • Gry zręcznościowe i logiczne

Projektując zmiany w serwisie korzystaliśmy z naszych analiz oraz uwzględniliśmy komentarze naszych graczy, odnośnie usprawnienia R1NG.plmówi Piotr Wiktorowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu serwisu. Pierwsze efekty widać już teraz - wskaźnik odrzuceń - w Google Analytics spadł poniżej 30%, a czas spędzony na stronie wzrósł o ponad 100% - to bardzo ważne wskaźniki pokazujące że zmiany idą we właściwym kierunku -  tłumaczy Wiktorowski

To jednak nie koniec. Jeszcze w tym roku wprowadzone zostaną:

  • Rozgrywki o bardzo duże pieniądze
  • Gry i turnieje z nagrodami rzeczowymi
  • Pełna integracja z portalami społecznościowymi
  • Nowi partnerzy  (dzisiaj w R1NG można zagrać np. na WP.pl oraz Gazeta.pl)
  • Dużo nowych gier i turniejów
  • Stworzona zostanie wersja międzynarodowa serwisu i rozpoczniemy ekspansje na rynki zagraniczne

R1NG.pl jest unikatowym projektem polskiego autorstwa, w którym można grać i co ważniejsze wygrywać prawdziwe pieniądze. Ten rodzaj rozrywki dynamicznie rozwija się w Polsce, a wraz z nim nasz serwis. Chcemy zachować pozycje lidera na rynku oraz wpływać na jego rozwój, tworząc nowe trendy - mówi Wiktorowski.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)