Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów. Zasady są proste – wystarczy założyć na Siepomaga.pl internetową zbiórkę na wybrany cel lub organizację charytatywną, zaprosić znajomych do pomagania i zapełnić wirtualną puszkę największą kwotą.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Dzięki konkursowi uczestnicy mają szansę wygrać wejściówkę na jedną z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych konferencji e-commerce w Polsce, a przy okazji zrobić coś dobrego dla potrzebujących.

Bilety otrzymują trzy osoby, które zbiorą najwięcej. Zbiórki można zakładać do 4 października 2011 r. Konkurs trwa do 5 października 2011 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 października 2011 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu: http://siepomaga.pl/s/e-nnovation-2011

Siepomaga.pl – największa w Polsce internetowa platforma charytatywna. Każdego dnia społeczność internetowych Pomagaczy wspiera fundacje i potrzebujących, klikając, dorzucając się do zbiórek innych, a także organizując własne zbiórki. Współpracujemy z ponad 400 fundacjami i udało się już nam zebrać i przekazać potrzebującym ponad 900 000 zł. Bierzemy udział w różnych inicjatywach - jednym z naszych sukcesów jest zebranie ponad 50 tys. zł podczas ostatniego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)