Oferta pracy: Operations Manager - Grupa International Coupons

Jesteśmy: Duzi ! ... i ciągle się rozwijamy. Grupa International Coupons (w Polsce znana pod szyldem KodyRabatowe.pl) posiada wersje swojego portalu aż w 19 krajach. Jesteśmy liderami na 3 rynkach: polskim, czeskim i norweskim. Obecnie w projekt zaangażowanych jest ponad 40 osób. Mamy sporo pomysłów, z czego ogromna większość świetnie się sprawdza.

Mamy:

  • Przytulne biuro na Zabłociu
  • Darmową kawę, herbatę, soki - do woli
  • X-box'a
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Świeże owoce codziennie rano

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanej pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość wyboru własnej ścieżki kariery

Kogo szukamy

Osoby która będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą części naszych zagranicznych portali w tym:

  • monitorowaniem budżetów,
  • koordynacją pracy pracowników (w tym KPI) i wdrażaniem procedur usprawniających komunikację pomiędzy poszczególnymi rynkami.

Twoje obowiązki

  • Odpowiedzialność za zagraniczne projekty, budżet, strategię i główne cele
  • Koordynacja pracy osób zatrudnionych przy obsłudze naszych zagranicznych portali
  • Monitorowanie KPI
  • Zarządzanie zespołem oraz zarządzanie zadaniami

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności analityczne
  • Doświadczenie w pracy w branży e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki zagranicznych rynków

Aplikacje proszę przesyłać na adres: [email protected]. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133, poz.883)".