Oferta pracy: Partner - Hello Mono

Hello tu Hello Mono. Jesteśmy niewielkim kolektywem motion designu i animacji. Robimy designy do reklam, stylizujemy animacje, oprawy graficzne do kanałów telewizyjnych i sportowych. Bardzo nas to kręci, ale gry chyba jeszcze bardziej!!

Chcielibyśmy połączyć naszą fascynację z umiejętnościami i stworzyć fajną ‘designerską’ grę. Jedna z gier jest już opracowana w zaawansowanym stopniu zarówno w kwestii graficznej, animacyjnej i koncepcyjnej. Mamy też mnóstwo innych świetnych pomysłów na scenariusze gier oraz na ich atrakcyjną wizualizację graficzną. Brakuje nam jednak osoby, która pomogłaby wcielić nasze pomysły w życie pod względem programistycznym.

Krótko mówiąc poszukujemy partnera do startupu, osoby doświadczonej w robieniu gier i takiego samego fascynata pod tym względem, jak my w stosunku do designu!

Jeżeli jesteś:

  • doświadczony/a i biegły/a w programowaniu na IOS/Android;
  • masz już na koncie jakąś opublikowaną grę/aplikację w App Store i/lub Google Play;
  • dotrzymywanie terminów nie jest dla ciebie problemem;
  • chcesz stworzyć coś wyjątkowego;
  • (co najważniejsze)  być członkiem naszego zespołu i wspólnie stworzyć fajną grę;

Dołącz do nas! Oferujemy % udziałów w zyskach, taki jak inni członkowie zespołu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”