Oferta pracy: Programista Android - AIP Poznań

Tegoroczni zwycięzcy warsztatów StartUp MashUp w Poznaniu. poszukują do zespołu programisty, który będzie chciał stworzyć razem z nami aplikację na tablety z system android. Kim jesteśmy? Młodym, zdolnym, kreatywnym zespołem, który na co dzień pracuje w jednym z najprężniej rozwijających się startup'ów na rynku.

Jesteśmy ludźmi, którzy mają doświadczenie (poparte sukcesami) przy kreowaniu wizerunku nowej marki oraz sprzedaży. Jako tegoroczni zwycięzcy warsztatów otrzymaliśmy możliwość realizowania własnego biznesu (około 3 miesięcy) pod skrzydłami Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. W związku z tym poszukujemy do naszego teamu osoby, która będzie wesprze nasz projekt wiedzą programistyczną.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby ( Poznań i okolice), która ma doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android. Programista będzie miał za zadanie w ciągu 3 miesięcy stworzyć działający prototyp interaktywnej aplikacji na tablety z systemem Android, którą będzie razem z nami wspólnie rozwijał. W zamian za stworzenie aplikacji oferujemy objęcie części udziałów w nowopowstałej spółce.

Osoby zainteresowane prosimy o maila na adres [email protected] o treści „Rekrutacja – startup AIP", w którym zaprezentują nam dotychczasowe osiągnięcia w programowaniu na platformę Android. Z wybranymi osobami skontaktujemy się by umówić spotkanie na terenie Poznania, na którym omówimy wszelkie szczegóły współpracy.

Prosimy o dodanie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)