Oferta pracy: Team Leader/Starszy Programista - Oopsly

Oopsly to platforma przeznaczona dla agencji marketingowych i właścicieli marek służąca do projektowania interaktywnych kampanii outdoorowych wraz z aplikacją mobilną dla użytkownika końcowego.

Reklamy w magazynach, na billboardach, czy ulotkach są najbardziej powszechną formą marketingu. W erze Facebooka i Google kampanie reklamowe muszą być bardziej mierzalne i nastawione na konkretny rezultat, jak zdobyty lead, czy konwersja. Oopsly to sposób w jaki można zmierzyć reklamę.

Pomóż nam stworzyć coś wyjątkowego i dołącz do nas już dziś. Szukamy ambitnego, entuzjastycznie nastawionego do swoich obowiązków:

Team Leadera/Starszego Programistę

Miejsce pracy: Wrocław

Proponujemy Ci pracę pełną wyzwań, do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Opracowywanie nowych funkcji od strony architektury i ich implementacja w aplikacji,
  • Wybór najlepszych technologii i rozwiązań,
  • Wdrożenie SCRUM,
  • Zarządzanie zespołem programistów,
  • Współpraca z Product Managerem.

Aby sprostać tym zadaniom, pracownik na tym stanowisku powinien posiadać:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Programisty JAVA (na platformę Android),
  • Doświadczenie w systemach nierelacyjnych baz danych oraz umiejętność budowy rozwiązań serwerowych w oparciu o JAVA (mile widziane),
  • Znajomość SCRUM.

W zamian za zaangażowanie w wykonywane obowiązki oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres careers(małpa)planetsoft.pl z tytułem wiadomości "Team Leader".

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje!