Oferta praktyk: Opiekun Biura - Business Link

Firma Business Link jest najnowocześniejszą na świecie platformą wspierającą najlepsze polskie startupy. Opiera się na programie rozwoju biznesu. Daje system oparty na wiedzy i społeczności otwierający drzwi do biznesu globalnego!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Opiekun Biura
miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientem, biurem oraz za wykonywanie prac biurowych.

Opis stanowiska:

Opiekun Biura będzie współpracował z wewnętrznymi działami firmy (kierownictwo, IT, marketing & PR) w celu realizacji poniższych zadań:

  • Obsługa wewnętrznych spotkań,
  • Pomoc i wsparcie w obowiązkach Opiekuna Klienta,
  • Sprawna obsługa recepcji,
  • Opieka nad klientami firm,
  • Wykonywanie prac biurowych,
  • Komunikacja wewnątrz firmy,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • możliwości rozwoju i uczestniczenia w różnorodnych projektach w rozwojowym środowisku biznesowym,
  • samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • program szkoleniowy (indywidualnie uzgodniony system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe i osobistą efektywność, wykorzystujący możliwości firmy szkoleniowo - konsultingowej) ,

Wymagania:

  • znakomite zdolności interpersonalne inicjatywność „dojrzałość zawodowa” dyspozycyjność 5 godzin dziennie w godz. 8.30-18.30 – praca w systemie zmianowym,
  • Warunek konieczny dobra umiejętność pracy z komputerem oraz efektywnego wykorzystania Internetu,
  • dobra znajomość MS Office lub innego pakietu biurowego,
  • sumienność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja własnej pracy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres [email protected] podając hasło w tytule „Opiekun Biura”. Praktyki mają charakter bezpłatny, ale umożliwiający zdobycie cennego doświadczenia w pracy z przedsiębiorcami wysokiej klasy.

Zapewniamy przygotowanie profesjonalnych referencji po zakończeniu praktyk i możliwość zatrudniania - o ile obie strony wykażą zainteresowanie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”