Backend Developer

6000-6000 PLN

Warszawa

25.11.2017

Chcesz realizować innowacyjne projekty webowe? Czujesz jak ryba w wodzie w Symfony 2 i WooCommerce? Lubisz integracje z najnowszymi narzędziami na rynku? Dołącz do BeeCommerce w naszym biurze na PGE Narodowy.
Pisz na [email protected]

OPIS STANOWISKA:

  • kodowanie zaawansowanych portali i sklepów na bazie WooCommerce oraz Symfony
  • Integracje z wiodącymi narzędziami jak Synerise, SalesManago, Hubspot, SalesForce;

OCZEKUJEMY:

  • Mieszkasz w Warszawie lub jego okolicach
  • Lubisz programować i tworzyć coś niesamowitego
  • Interesujesz się tym, jak technicznie działają różne rozwiązania
  • Znasz dobrze PHP i WordPressa (Symfony 2 będzie atutem)
  • Zarówno HTML jak i CSS nie ma dla Ciebie tajemnic
  • Znasz podstawy JS (lub frameworka jQuery)
  • Trzymasz wersję na wodzy (przyda się do tego git)
  • Umiesz angielski na tyle, żeby zrozumieć co jest Twoim zadaniem

OFERUJEMY:

  • Brak rutyny – projekty będą zróżnicowanie, natomiast stawiane przez nie wyzwania coraz to inne,
  • Praca odbywać się będzie w niewielkich zespołach, zorganizowanych każdorazowo na potrzeby projektu
  • Zaangażowania w rozwój dużych projektów bazujących na systemie WordPress,
  • Rozwoju osobistego, poznawania nowych technologii
  • 20 dni urlopu przy kontrakcie B2B
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej
  • Praca na stadionie PGE Narodowy (będziesz na bieżąco z każdą imprezą)