Business Development Manager (SaaS)

4000-6000 PLN

Warszawa lub Praca zdalna

05.02.2018

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż aplikacji tomHRM.com w modelu SaaS i on-premises na rynku globalnym.

Posiadamy wysokiej jakości leady, roadmap prowadzony w oparciu o bezpośrednie rozmowy z klientami z branży, towarzyszy nam szybki rozwój produktu, za nami wiele wdrożeń.
Jeżeli masz mocne doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych skontaktuj się z nami.

Jeśli przyjmiesz wyzwanie wyskalowania sprzedaży naszego produktu rynku globalnym możemy porozmawiać o opcji na udziały w spółce.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług internetowych B2B (też dla Enterprise)
  • Wysokiej kultury pracy
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Ambicji i nastawienia na realizację celów
  • Myślenia analitycznego
  • Zainteresowanie sprzedażą, technologiami i rynkiem internetowym
  • Excellent written and verbal communication skills in English

Mile widziane:

  • Wiedza z branży HR

Obowiązki:

  • Obsługę procesu sprzedażowego: zapytania, oferty, prezentacje
  • Omawianie potrzeb klientów i utrzymywanie relacji
  • Monitorowanie efektów i raportowanie
  • Współpraca z Content Managerem, Product Managerem

Oferujemy:

  • Duża dawka wiedzy, najnowsze narzędzia, zdobycie doświadczenia w pracy na rynku globalnym
  • Praca zdalna i elastyczny czasy pracy: 7-15, 8-16 lub 9-17
  • Wynagrodzenie podstawowe + program motywacyjny
  • Umowa B2B (pół lub pełny zakres dostępności)
  • Samodzielność w działaniu i wsparcie całego zespołu
  • Pracę ze świetnym zespołem

Wyślij aplikację online:

lub na podany adres e-mail