Marketing Manager

2000-6000 PLN

Warszawa lub praca zdalna

05.02.2018

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe naszej aplikacji tomHRM.com, którą wprowadzamy na rynek globalny.

Wymagania:

  • Doświadczenia min. 2-letniego w digital marketingu dla B2B
  • Nastawienia na realizację celów (leads, SaaS indicators)
  • Praktycznej znajomość narzędzi: social media (fb,ln,quora etc.), excel, Hotjar, GA etc.
  • Myślenia analitycznego (warto umieć liczyć jakie działania są –
  • efektywne)
  • Rozumienie problematyki UX/UI (aplikacji SaaS)
  • Excellent written and verbal communication skills in English

Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii marketingowej produktu
  • Zarządzanie komunikacją do potencjalnych i obecnych klientów
  • Analiza i monitorowanie wskaźników KPI
  • Zarządzanie treścią w kanałach social media i stron produktowych
  • Współpraca z Content Managerem, Business Development Manager, Product Managerem
  • Współpraca z podwykonawcami

Oferujemy:

  • Duża dawka wiedzy, najnowsze narzędzia, zdobycie doświadczenia w pracy na rynku globalnym
  • Praca zdalna i elastyczny czasy pracy: 7-15, 8-16 lub 9-17
  • Wynagrodzenie podstawowe + program motywacyjny
  • Umowa B2B (pół lub pełny zakres dostępności)
  • Samodzielność w działaniu i wsparcie całego zespołu
  • Pracę ze świetnym zespołem

Wyślij aplikację online:

lub na podany adres e-mail.