Specjalista ds. Digital Marketingu – E100

PLN

Warszawa

27.02.2018

E100 Polska Sp. z o.o. to europejska firma oferująca pełny wachlarz usług dla firm transportowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biznesem, w którym wykorzystujemy zaawansowaną technologię i nowatorskie podejście, dlatego też szukamy najlepszych osób, które z odwagą i zaangażowaniem podejmują ambitne wyzwania, lubią pracować w zespole, działają szybko i z pasją. Zbuduj z nami wspólny sukces!

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Digital Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie działań z zakresu digital marketingu
  • Planowanie i realizacja kampanii online, strategii SEO
  • Wsparcie kanału on-line sprzedaży: integracja z systemami zaplecza (CRM, ERP itd.)
  • Bieżące badanie efektywności i optymalizacja prowadzonych działań online, tworzenie raportów i analiz
  • Budowanie landing page – współpraca z podwykonawcami, koordynowanie prac wewnątrz firmy
  • Zarządzanie wyglądem stron, dbałość o poprawne funkcjonowanie, optymalizacja pod kątem SEO/SEM
  • Planowanie, budowanie i zarządzanie strategią content marketingową
  • Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi oraz klientami wewnętrznymi
  • Monitoring i analiza trendów branżowych, rekomendacja kierunków rozwoju w obszarze marketingu online
  • Zakup/monitorowanie kampanii w mediach poszukiwanie, testowanie i wdrażanie nowych narzędzi
  • Dbanie o spójność komunikacyjną w Internecie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, dziennikarstwo, Public Relations, reklama)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze SEM/SEO, Google AdWords (Search, GDN, RMKT, Dynamiczny RMKT, PLA, DSA, RLSA), Yandex, tworzeniu i doskonaleniem stron internetowych.
  • Bardzo dobrą znajomość narzędzi: Google Tag Manager, Google Search Console, Google Analytics, Yandex Metrika
  • Mile widziane doświadczenie w implementacji Marketing Automation do procesów marketingowych (szczególnie E-Commerce, Digital)
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – niezbędna w codziennej komunikacji
  • Mile widziana znajomość j. rosyjskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju – realizację ambitnych projektów w skali międzynarodowej

Więcej o nas: https://e100.eu/

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres [email protected].

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371.
Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.