Architekt systemów IT – Monitor CR

6000-ponad 10000 PLN

Łódź lub Warszawa

20.03.2018

Monitor CR sp. z o.o. – start-up technologiczny rozwijający narzędzia IT wspierające procesy zarządzania i monitorowania badań klinicznych (pracujące na danych medycznych z systemów klasy HIS i eHR), w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje członków zespołu na następujące stanowisko:

Nazwa stanowiska:
Architekt Systemów IT

Zakres obowiązków:
• Projektowanie architektury oprogramowania
• Projektowanie narzędzi integracji różnych systemów gromadzenia i przetwarzania danych medycznych w standardzie HL7
• Wybór i walidacja technologii wykorzystywanych w projektach
• Nadzór nad optymalizacją i jakością tworzonego oprogramowania
• Zarządzanie cyklem życia architektury informatycznej
• Rewidowanie systemu pod względem równowagi miedzy zyskami, kosztami oraz ryzykiem, włączając w to zagrożenia bezpieczeństwa
• Opracowanie architektury IT oraz określanie zakresów ewentualnych zmian
• Opracowywanie standardów wytwarzania oprogramowania
• Testowanie oprogramowania
• Przegląd, ocena, rekomendacja zmian w istniejących rozwiązaniach architektonicznych
• Edukacja i wspieranie rozwoju technologicznego współpracowników
• Raportowanie wyników prac
• Krytyczna analiza kodu współpracowników (ang. Code Review)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Architekta Systemowego / Lead Developera w technologii Java i pokrewnych
• Bardzo dobra znajomość JAVA (aplikacje webowe, webserwisy, Spring, Hibernate, Maven)
• Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych, a także relacyjnych baz danych, serwerów aplikacyjnych oraz integracji systemów IT
• Znajomość standardu HL7 i jego praktycznych zastosowań w systemach IT
• Wysokie umiejętności interpersonalne i pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz przetwarzania informacji nt. wielu zdarzeń projektowych
• Kreatywność
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Znajomość branży IT dla medycyny/farmacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (w ustalonym wymiarze)
• Pracę w firmie o bardzo dobrej atmosferze i start-up’owej kulturze organizacyjnej
• Realny wpływ na decyzje w projekcie i na rozwój firmy na skalę globalną
• Możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
• Pracę w płaskiej strukturze w metodyce Agile Scrum