CTO – Monitor CR

6000-ponad 10000 PLN

Łódź lub Warszawa

20.03.2018

Monitor CR sp. z o.o. – start-up technologiczny rozwijający narzędzia IT wspierające procesy zarządzania i monitorowania badań klinicznych (pracujące na danych medycznych z systemów klasy HIS i eHR), w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko CTO.

Zakres obowiązków:
– Zarządzanie zespołem pracowników i podwykonawców odpowiedzialnych za tworzenie oprogramowania
– Aktywny udział w kreowaniu biznesu i rozwoju firmy na skalę globalną
– Ocena możliwości integracji systemów IT przetwarzających dane medyczne pod kątem technicznym
– Odpowiedzialność za architekturę powstającego oprogramowania, w tym narzędzia do integracji różnych systemów gromadzenia i przetwarzania danych medycznych w standardzie HL7
– Przygotowywanie rekomendacji dotyczących integracji pomiędzy systemami informatycznymi
– Rekomendowanie kierunków zmian w procesie wdrażania oprogramowania
– Monitorowanie rynku pod kątem nowych rozwiązań informatycznych i przygotowywanie rekomendacji ich zastosowania
– Techniczna ewaluacja efektywności tworzonego oprogramowania
– Nadzór nad wdrożeniami oprogramowania w Polsce i za granicą

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Dodatkowe wykształcenie (np. studia podyplomowe) z dziedziny biotechnologii lub badań klinicznych będzie dodatkowym atutem
– Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź w roli typu: architekt, konsultant techniczny, project manager
– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– Znajomość standardu HL7 i jego praktycznych zastosowań w systemach IT
– Wiedza i doświadczenie w zakresie wykorzystywania różnorodnych języków programowania i technologii informatycznych
– Umiejętność doboru optymalnych technologii do realizacji projektu
– Praktyczna znajomość metodologii Agile Scrum
– Umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi
– Zaangażowanie i twórcze podejście do rozwiązywania problemów
– Brak przywiązania do utartych schematów myślenia i działania
– Umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia
– Umiejętność inspirowania innych, podejmowanie inicjatywy i kreatywność w działaniu
– Doświadczenie w realnej współpracy z biznesem, a idealnie w branży IT dla medycyny/farmacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– Pełną wyzwań pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
– Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (w ustalonym wymiarze)
– Pracę w firmie o bardzo dobrej atmosferze i start-up’owej kulturze organizacyjnej
– Realny wpływ na decyzje w projekcie i na rozwój firmy na skalę globalną
– Możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
– Pracę w płaskiej strukturze w oparciu o metodologię Agile Scrum