Meetup Magic Helper (WOLONTARIUSZ ds. Organizacji Spotkań Startupowych) – Activatorium

PLN

Warszawa

27.03.2018

[email protected]

OPIS STANOWISKA
Z racji reaktywacji spotkań społeczności startupowej oraz z uwagi na duże ambicje i coraz szerszy zakres działalności, Activatorium pilnie potrzebuje wsparcia, które będzie adekwatne. Poszukujemy osoby, której zależy na rozwoju i współtworzeniu społeczności, która oparta jest na wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczenia.

OBOWIĄZKI:
– Współorganizacja spotkań i zarządzanie kalendarzem spotkań
– Kontakt z uczestnikami spotkań
– Aktywność i promocja spotkań w mediach społecznościowych
– Nawiązywanie i rozwój relacji z partnerami i branżowymi instytucjami otoczenia biznesu
– Aktywne nawiązywanie partnerstw medialnych
– Pozyskiwanie prezentacji i obsługa wydarzeń w trakcie ich trwania
– Aktualizacja baz danych i strony www
– Redagowanie i publikacja ogłoszeń na portalach internetowych

WYMAGANIA:
– Chęć do nauki i pozytywne nastawienie
– Zainteresowanie tematyką rozwoju biznesu (w szczególności StartUp’ami)
– Dobra znajomość obsługi mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram)
– Dobra organizacja pracy własnej
– Kreatywność
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
– Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem polskim
– Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
– Mile widziana podstawowa wiedza z obsługi programów graficznych (Canva, Gimp lub Photoshop)

OFERUJEMY:
– Możliwość współpracy zdalnej w elastycznym wymiarze godzin pozwalającej łączyć współpracę z nami z innym miejscem pracy i/lub studiami
– Możliwość realnego wkładu w organizację i realizację wydarzeń
– Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju wyjątkowej i uznanej na rynku inicjatywy
– Uczestnictwo w organizowanych przez Activatorium spotkaniach konferencjach, warsztatach i innych wydarzeniach biznesowych, jak również i zaprzyjaźnionych inicjatywach
– Rozwój umiejętności potrzebnych do funkcjonowania w świecie biznesu i zdobycie kwalifikacji
– Możliwość zdobycia doświadczenia przy organizacji spotkań biznesowych
– Możliwość nawiązania ciekawych i utrzymywania stałych relacji z przedsiębiorcami
– Kształtowanie świadomości biznesowej
– Stałe wsparcie w kreowaniu profesjonalnego wizerunku na rynku pracy oraz tworzeniu dokumentów aplikacyjnych
– Profesjonalne referencje

KONTAKT
Wszystkich zainteresowanych rozwojem i współpracą z nami prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] wraz z numerem referencyjnym ReActiv/2018 w temacie wiadomości.

Mile widziany jest List Motywacyjny – wszystkie listy nie będące kopią kopii/szablonem przeczytamy.
Z chęcią przeczytamy list, w którym uzasadnisz dlaczego jesteś zainteresowany(a) współpracą z nami i nad czym chętnie popracował(a)byś w zakresie działalności Activatorium.
Zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych!