Content Marketing Specialist – 3YOURMIND

PLN

Wrocław

06.04.2018

Szukamy do teamu nowej osoby odpowiedzialnej za marketing we wrocławskim oddziale 3YOURMIND – lidera rozwiązań IT dla przemysłowego druku 3D.

Obowiązki na tym stanowisku zdecydowanie nie będą monotonne i wymagają współpracy między oddziałami firmy we Wrocławiu, Berlinie i na świecie, a ich różnorodność pozwoli w krótkim czasie na wszechstronny rozwój w branży.

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

  • tworzenie i edytowanie bazy kontaktów,
  • opracowywanie tekstów promocyjnych i informacyjnych,
  • opracowywanie materiałów graficznych,
  • edycja stron www w HTML
  • wsparcie pozostałych działów firmy,
  • doradzanie w zakresie strategii komunikacyjnej,
  • organizowanie wydarzeń,
  • współpraca z mediami i firmami,
  • budowanie komunikacji wewnętrznej
  • analizowanie skuteczności naszych działań.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • przejrzystej i świadomej komunikacji,
  • obsługi programów graficznych (optymalnie z pakietu Adobe – AI, PS, InD)
  • znajomości HTML
  • obsługi programów do edycji tekstu (ms office / open office / google docs)
  • inicjatywy przy wykonywaniu swoich obowiązków
  • gotowości do rozbudzenia w sobie zainteresowania innowacyjnymi technologiami.

Oferujemy pracę w międzynarodowym teamie, świetne doświadczenia, wyjazdy i wyjścia integracyjne, świeże owoce i kawę, kartę multisport, znakomite towarzystwo, elastyczność co do formy umowy i atrakcyjne zarobki.

Więcej o naszej firmie dowiecie się na https://www.3yourmind.com/.
Oferujemy pracę od zaraz – także w elastycznych godzinach pracy.