Menadżer kontrahentów niemieckich – KRMSYSTEM.com

2000-6000 PLN

Warszawa

14.04.2018

Wraz z rozwojem marki KRMSYSTEM.com na rynku usług ślusarsko-monterskich poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę niemieckich kontrahentów.

Szukamy osobę z którą nawiążemy stałą relację. Zarobki będą rosły wraz z rozwojem firmy, a szacowany pułap po ok 12 miesiącach to 8000 zł netto.

Strona internetowa: https://www.krmsystem.com

Zakres obowiązków:

  • Kontakt w języku niemieckim z zagranicznymi firmami
  • Kierowanie ofert drogą mailową oraz telefonicznie
  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • Organizowanie zakwaterowania dla pracowników w Niemczech poprzez telefon/email
  • Kontakt z niemieckimi urzędami państwowymi
  • Opcjonalnie podróże służbowe

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Bezpośrednie uczestnictwo w rozwoju firmy
  • Pensja stała oraz w zależności od zaangażowania w rozwój firmy oferujemy udziału w zyskach firmy
  • Oczekiwane poziom zarobków po roku 6000-8000 netto PLN.

CV prosimy kierować na adres [email protected] powołując się na serwis MAMSTARTUP.

Proszę załączyć poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.