Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego – Let’s Deliver

PLN

Gdańsk

15.05.2018

[email protected]

CO OFERUJEMY?

• Wynagrodzenie 2300 – 3500 zł brutto (adekwatnie do umiejętności oraz doświadczenia)
• Praca w uśmiechniętym i życzliwym zespole
• Udział w ambitnym na skalę światową projekcie
• Przejrzyste zasady wynagradzania adekwatne do umiejętności oraz efektów pracy

WYMAGANIA

• Doświadczenie w obsłudze klientów
• Umiejętność obsługi: narzędzia Google, MS Office, Internet
• Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, rzetelność
• Umiejętności analityczne, logiczne myślenie
• Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia prezentacji
• Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu

GŁÓWNE ZADANIA

• Pomoc klientom w pracy z systemem Let’s Deliver
• Wsparcie w parametryzowaniu usług względem potrzeb klientów
• Generowanie i obsługa LEAD’ów sprzedażowych
• Administracja procesu sprzedażowego
• Sprzedaż usług firmy klientom biznesowym
• Nadzór nad wdrożeniem nowych Klientów do sieci Let’s Deliver
• Budowanie i zarządzanie relacjami z klientami firmy

Jeśli jesteś osobą, którą szukamy skontaktuj się z Nami i prześlij swoje CV 🙂