UI Designer

od 5 do 10 tys. zł PLN

Praca zdalna

31.12.1969

[email protected]

UI Designer

W Autentice od ponad 12 lat projektujemy i budujemy webowe aplikacje. Pracujemy zarówno z dużymi markami jak i startupami z Polski i zagranicy.

Z nieustającą pasją dążymy do zwiększania kompetencji i jakości tworzonych projektów. Cenimy sobie zdrową atmosferę, zwyczajnie lubimy ze sobą pracować, dbając jednocześnie o równowagę między karierą a życiem prywatnym.

Obecnie szukamy UI Designera. Oferujemy dobre wynagrodzenie i 20 dni płatnych dni wolnych. Jeśli Twoim konikiem są przyjazne, łatwe w obsłudze, a przy tym po prostu ładne interfejsy, aplikuj!

Twoje obowiązki:

  • projektowanie wysokojakościowej grafiki interfejsów na podstawie makiet i innych założeń dostarczonych przez UX designera,
  • współpraca z innymi członkami zespołów projektowych, nadzór nad jakością wdrożenia przygotowanych interfejsów,
  • 10-20% czasu pracy poświęcamy na tzw. koncepty, czyli realizację własnych pomysłów np. Visa Connect.

Nasze wymagania:

  • praca full-time dla Autentiki
  • świetne portfolio zrealizowanych projektów,
  • doświadczenie w pracy zdalnej,
  • wysokie umiejętności niezbędne do pracy zespołowej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
  • znajomość Sketch, Photoshop, InVision.

Oferujemy:

  • od 5 do 10 tys. zł netto (B2B) wynagrodzenia w zależności od umiejętności kandydata,
  • w pełni zdalną pracę,
  • 20 płatnych dni wolnych w roku,
  • sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim).

Aha, zerknij na nasze profile:

Behance: https://www.behance.net/autentikapl
Dribbble: https://dribbble.com/autentika

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz portfolio z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: [email protected]

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”