Lokalizacja:

Warszawa

Ważne do:

2018-07-04

E-mail dla kandydatów:

info@goout.pl

The Voice of GoOut

Główne obowiązki:

- task/project management
- customer support

Oczekiwania:

- wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
- zainteresowanie kulturą
- samodzielność w planowaniu pracy
- otwartość na nowe wyzwania
- praktyczna znajomość MS Office

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w kulturze
- znajomość branży muzycznej

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie
- pracę w międzynarodowym zespole
- wiele możliwości do nauki i rozwoju umiejętności
- super biuro na warszawskim Powiślu, z tarasem, leżakami i dużą ilością kawy
- wyjścia na koncerty, imprezy, do teatru

Zainteresowana/y? Napisz nam, dlaczego chcesz do nas dołączyć i wyślij swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).