Communication Manager/Evangelist – Monday PR

PLN

Kraków

03.08.2018

[email protected]

Obowiązki:

– Budowanie wizerunku hubraum (inkubatora technologicznego Deutsche Telekom) wśród startupów, w ekosystemie, wśród influencerów oraz wewnątrz Deutsche Telekom i T-Mobile w Polsce
– Reprezentowanie hubraum podzas wydarzeń zewnętrznych (konferencji, meetupów, hackatonów, itp.) oraz wewnętrznych – przygotowanie oraz prowadzenie prezentacji, komunikacja z przedstawicielami hubraum, Deutsche Telekom i T-Mobile, organizatorami, partnerami, społecznością
– Budowanie oraz podtrzymywanie bezpośrednich relacji z przedstawicielami startupów, ekosystemu, influencerów
– Przygotowywanie wysokiej jakości merytorycznego kontentu do zewnętrznych i wewnętrznych kanałów hubraum
– Wsparcie i koordynacja przy organizacji eventów oraz warsztatów hubraum
– Wsparcie procesów komunikacyjnych zespołu hubraum

Wymagania:

– Doskonała znajomość polskiego i światowego ekosystemu startupowego
– Otwarty umysł, charyzmatyczna osobowość
– Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji
– Doskonałe pióro – umiejętność tworzenia nietuzinkowych, merytorycznych treści
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole w środowisku najnowszych technologii i innowacji
– Możliwość uczestniczenia w projekcie z realnym wpływem na jego końcowy kształt

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday PR, w szczególności przez Monday PR Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday PR, w szczególności przez Monday PR Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres ___ lat/ bezterminowo.