Business Intelligence (BI) Specialist – 4business.expert

PLN

Warszawa

16.09.2018

Hej 4business.expert poszukuje do zaprzyjaźnionego projektu czarodzieja BI.

Praca w centrali międzynarodowego FinTech-u pożyczkowego. Dynamiczne środowisko, które uwielbia wdrażanie innowacji i wyprzedzanie rynku.

Wymagania dla kandydata:
• Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Fizyka itp.)
• Biegła znajomość przynajmniej jednej platformy BI (preferowane Tableau lub Power BI)
• Bardzo dobra znajomość SQL, znajomość Python i R będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność sprowadzania abstrakcyjnych problemów do prostych cyfr

Zakres obowiązków:
• Stworzenie systemu raportowego dla Fintech-u łącznie z konstrukcją struktury Data Mart’ów połączonych do repliki produkcyjnej bazy danych
• Rozwój systemu, który stworzysz
• Zakres systemu raportowego: sprzedaż, rentowność, ryzyko, efektywność kampanii marketingowych, rekoncyliacja kont bankowych z bazą danych systemu

Co oferujemy:
• Zostaniesz częścią zespołu, którego celem jest zdominowanie każdego rynku w swojej kategorii
• Pracę w centrali międzynarodowego projektu, zarządzającej innymi krajami

CV prześlij na [email protected]