Ekspert ds. ryzyka rynkowego i płynności – Vodeno

PLN

Warszawa

10.10.2018

Jesteśmy polskim startupem działającym w obszarze technologii i finansów.
Szybko się rozwijamy, posiadając wsparcie jednego z największych funduszy inwestycyjnych na świecie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy EKSPERT DS. RYZYKA RYNKOWEGO I PŁYNNOŚCI.
Dołączając do naszego zespołu będziesz miał(a) możliwość tworzenia firmy na samym początku jej rozwoju. Spodziewamy się nie tylko umiejętności realizacji zadań, ale kreatywnego podejścia, otwartości na nowe rozwiązania i dużej ilości własnej inicjatywy.

Zakres zadań:
• tworzenie i rozbudowa modeli służących pomiarowi ryzyka rynkowego i ryzyka płynności,
• rozwój systemów limitów oraz narzędzi zabezpieczenia ryzyka rynkowego i ryzyka płynności,
• tworzenie regulacji w zakresie związanym z zarządzaniem ryzykiem rynkowym i ryzykiem płynności,

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe
• minimum 2-letnie doświadczenie w banku, instytucji finansowej lub firmie konsultingowej w jednym z następujących obszarów: zarządzanie i pomiar ryzyka rynkowego, pomiar ryzyka płynności, kontroling skarbu,
• znajomość zewnętrznych regulacji bankowych dotyczących obszaru ryzyka rynkowego
• wiedza specjalistyczna w zakresie instrumentów finansowych i pomiaru ryzyka towarzyszącego tym instrumentom

Oferujemy:
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i twoich oczekiwań
• Przyjacielską atmosferę pracy w młodym zespole
• Rzadkie doświadczenie tworzenia rozwiązań od podstaw
• Możliwość realizacji ciekawych projektów, mających wpływ na rzeczywistość