Lokalizacja:

Łódź

Ważne do:

2019-02-02

Wynagrodzenie:

2000-4000 pln

E-mail dla kandydatów:

agnieszka@sfad.pl

Business Developer - moviGO

Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki. My jesteśmy zaprawionymi w bojach marzycielami, którzy stworzyli coś, co jednocześnie napawa dumą i rozpala wyobraźnię. moviGO to polska marka kosmetyczna z mocnym akcentem sportowym, kierowana do osób aktywnych. Produkty moviGO poprawiają jakość życia (i skóry!) pływaków, triatlonistów oraz wszystkich tych, którzy są w ruchu.

Naszą misją jest inspirowanie do ruchu i aktywności fizycznej, a ty samym do samorozwoju.

Kogo szukamy:

- Osób ambitnych, zmotywowanych, pomysłowych i trochę szalonych
- „Generalist” to najlepsze określenie typu osobowości jakie wpisuje się najlepiej w tym momencie naszej działalności
- Tych, którzy lubią się uczyć i zyskiwać nowe doświadczenie
- Tylko takich, którzy „dowożą na czas”
- Obligatoryjnie zafascynowanych sportem
- Takich, którzy wychodzą z inicjatywą, a nie czekają aż zostaną wywołani do tablicy

Obowiązki:

- Praca nad rozwojem marki z aspiracjami międzynarodowymi
- Poszukiwanie i kontakt z nowymi klientami oraz późniejsze utrzymywanie relacji
- Wsparcie w organizowaniu dużych eventów sportowych
- Poszukiwanie nowych ambasadorów marki wśród sportowców
- Wsparcie w budowaniu strategii marketingowej
- Wsparcie w rozwoju gamy produktowej

Co dajemy:

- 3 miesiące płatnego stażu, a później umowa
- Samochód (na potrzeby wyjazdów do klientów)
- Prowizję od każdej sprzedanej butelki kosmetyku
- Pracę częściowo zdalną

Bonusy:

- Nie zaoferujemy Ci karty Benefit System, ale możemy zapewnić sprinterskie maratony po mieście w celu załatwienia spraw wszelakich,
- Kawka u nas może nie taka jak na Orlenie, ale za to parzona z miłością <3
- Z yogą będziesz miał do czynienia tylko w przypadku swojego nowego komputera HP
- Za to z owoców zapewniamy jabłuszko na telefonie

P.S. I jesteśmy fajni, elastyczni i robimy wielkie rzeczy! Czasem mieszkamy na basenie i organizujemy duże eventy, jak ten:

Czekamy na CV/ nagranie/prezentację – Przekonaj nas, że też jesteś fajny!

Poczytaj o nas na www.letsmovigo.com