Account Manager – Specjalista ds. budowania relacji z Klientami – Scorise

PLN

Warszawa

18.04.2018

[email protected]

Poszukujemy skutecznego specjalistę sprzedaży – dobrego słuchacza, inspiratora, doradcy nastawionego na wyniki Klienta, który rozumie branżę marketingu internetowego i podejmie się wyzwania budowy i rozwijania relacji z Klientami w agencji digital marketingu Scorise.

Scorise zostało powołane na rzecz firm swoich Klientów:
– by utrzymali swoje pozycje na rynku,
– by zwyciężali konkurencję i pięli się wyżej dzięki budowie spójnego, pożądanego wizerunku,
– by byli spokojni o swoje firmy i uwierzyli, że są w stanie doścignąć oraz przegonić rywali.

Na co dzień kierujemy się zdefiniowanymi pięcioma wartościami, które stanowią jasne drogowskazy postępowania: odpowiedzialność, profesjonalizm, sprawność, rzetelność, wyróżnianie się, skuteczność.

Account Manager będzie odpowiedzialny za osiąganie wyników sprzedażowych..

Zadania i obowiązki:
• Realizacja procesu sprzedaży produktów i usług firmy w powiązaniu z jej planami biznesowymi, w profesjonalny sposób doradczy i pełni etyczny.
• Prowadzenie procesu negocjacji, przekazywanie wytycznych i nadzór nad ofertowaniem, realizacja działań follow-up w ramach zwiększania wartości Klientów, cykliczne badanie satysfakcji Klienta..
• Współrealizacja strategii sprzedaży w odniesieniu do całej strategii Firmy.
• Podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.

Oczekiwania:
• Wysoka motywacja do działania i doskonalenia się.
• Dobra orientacja w branży marketingu internetowego.
• Znajomość specyfiki postawy doradczej nastawionej na partnerstwo biznesowe w oparciu o zaufanie.
• Potwierdzone osiągnięciami minimum roczne doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych i/lub obsłudze Klienta w obszarze B2B.
• Umiejętności badania realnych potrzeb Klienta i rekomendowania optymalnych rozwiązań.
• Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office i rozwiązań informatycznych typu CRM.
• Wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
• Działanie w oparciu o najwyższe standardy etyki i profesjonalizmu.

Oferujemy:
• Wysoki poziom autonomii w organizacji pracy.
• Wynagrodzenie składające się z stałej części comiesięcznej oraz premie uzależnione od osiąganych wyników.
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
• Profesjonalny proces wdrożeniowy przygotowujący do objęcia funkcji.
• Współpracę w rozwijającej się Firmie wyznającej najwyższe standardy etyczne i wartości biznesowe.
• Współpracę z zespołem chętnie dzielącym się wiedzą i doświadczeniem.
• Współpracę z Firmą świadomie rozwijającą istniejące procesy i struktury organizacji oraz nastawioną na optymalizację codziennego współdziałania.
• Szereg leadów! Na frazę „agencja marketingowa Warszawa” (i szereg innych fraz) jesteśmy pierwsi w Google.
• Możliwość sprzedaży usług do bazy naszych kontaktów, którą wciąż rozbudowujemy od lat.
• Wyznajemy zasady fair play. Np. zasada „Twój sukces = sukces Scorise” – pozyskani Klienci Pozostaną Twoimi Klientami i przez cały czas, jak gdy Klient się z nami rozlicza, wypłacamy prowizję za niego.
• Jesteśmy autorami unikatowej koncepcji i procesu realizacji projektów. Dzięki temu wyróżnikowi łatwiej docieramy do odpowiednich prospektów dając im pewną jakość.
• Większość klientów przyjeżdża do naszej siedziby, bo im jest wygodnie. Mamy biuro 5 minut pieszo od Ronda ONZ.
• Stabilną współpracę. Poszukujemy ludzi zorientowanych na cel, dajemy nieograniczone możliwości zarobku.
• Nie trzymamy klienta karami umownymi, tylko jakością usług. Dzięki temu łatwiej jest im zdecydować się na współpracę.
• Wsparcie w generowaniu leadów poprzez organizację rekomendacji biznesowych i polecenia od naszych Partnerów.

Project Leader – ON BOARD THINK KONG

Wolska 88, Warszawa

26.03.2020

4 000 - 7 000 PLN PLN

2500 - 5000 PLN

10000 - 17000 PLN

1750 - 2500 PLN

8000 - 12000 PLN

3000 - 4500 PLN

Senior Ruby Developer - CoverWallet

Walencja lub Madryt

12.09.2019

40000 - 50000 PLN

9000 - 13000 PLN

Growth Haker - placeme

Warszawa

12.09.2019

2000 - 3000 PLN

3000 - 5000 PLN