Dziennikarz / Redaktor – MamStartup

Array PLN

Praca zdalna

01.01.1970

[email protected]

MamStartup, jedyny polski serwis w pełni poświęcony internetowym startupom, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz / Redaktor

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką startupów, przedsiębiorczości i biznesu
  • Umiejętność poszukiwania tematów i zdobywania informacji
  • Zapał do pisania
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Dokładność
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów dla mediów internetowych

Obowiązki:

  • Poszukiwanie tematów
  • Zdobywanie informacji i materiałów potrzebnych do przygotowania publikacji
  • Pisanie tekstów (formy takie jak: newsy, relacje, wywiady, artykuły, reportaże, recenzje, felietony, komentarze, eseje czy dyskusje)
  • Redakcja, korekta i publikacja tekstów

Oferujemy:

  • Praca w wymiarze 8h dziennie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju i wpływu na rozwój naszego tytułu
  • Poznanie polskiej branży startupowej od podszewki
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
  • Możliwość pracy przy projektach specjalnych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie maila, z krótkim uzasadnieniem swojej aplikacji oraz CV (lub linkiem do aktualnego profilu w serwisie LinkedIn lub GoldenLine) na adres [email protected]. W temacie prosimy o wpisanie słowa “rekrutacja”.

Prosimy również o dołączenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”

UWAGA!

Rekrutujemy również do naszego drugiego tytułu – NowyMarketing.

Dowiedz się więcej >

Project Leader – ON BOARD THINK KONG

Wolska 88, Warszawa

26.03.2020

4 000 - 7 000 PLN PLN

2500 - 5000 PLN

10000 - 17000 PLN

1750 - 2500 PLN

8000 - 12000 PLN

3000 - 4500 PLN

Senior Ruby Developer - CoverWallet

Walencja lub Madryt

12.09.2019

40000 - 50000 PLN

9000 - 13000 PLN

Growth Haker - placeme

Warszawa

12.09.2019

2000 - 3000 PLN

3000 - 5000 PLN