Młodszy Redaktor/Dziennikarz – MamStartup

MamStartup to jedyny polski serwis w pełni poświęcony internetowym startupom, nowym technologiom i młodej przedsiębiorczości. Istniejemy od 2011 roku. Każdego miesiąca docieramy do ponad 100 tys. czytelników.

Należymy do Antygrupy, w której skład wchodzą takie serwisy jak NowyMarketing, SZNYT oraz Antyweb.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego redaktora/dziennikarza serwisu MamStartup.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie tematyką startupów, przedsiębiorczości, biznesu i nowych technologii,
  • umiejętność poszukiwania tematów i zdobywania informacji,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem i ciekawość świata,
  • zapał do pisania,
  • dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność,
  • dokładność i dociekliwość,
  • zaangażowanie w powierzone projekty i odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy redakcyjnej (serwisy online, blogi, media branżowe).

Obowiązki:

  • poszukiwanie tematów,
  • zdobywanie informacji i materiałów potrzebnych do przygotowania publikacji,
  • przygotowywanie i redakcja tekstów,
  • przeprowadzanie wywiadów,
  • współpraca z autorami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • stałą pracę w wymiarze 8h dziennie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju i wpływu na rozwój naszego tytułu,
  • poznanie polskiej branży startupowej od podszewki,
  • udział w konferencjach i szkoleniach,
  • możliwość pracy przy projektach specjalnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do 20 maja wiadomości z krótkim uzasadnieniem swojej aplikacji oraz CV (lub linkiem do aktualnego profilu w serwisie LinkedIn) na adres marcin.malecki@mamstartup.pl.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie słowa “Rekrutacja MS”.

Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom.

Aplikując, zgadzasz się na przetwarzanie przez pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko redaktora.