Regionalny Przedstawiciel Handlowy - AIDA Diagnostics

4000 - 6000 PLN

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (województwo mazowieckie)

Jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za bezpośrednią sprzedaż nowoczesnego systemu wsparcia decyzji dla lekarzy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych firm z rynku szpitalnego. Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej na kontakt z ludźmi, która chce współtworzyć strategię sprzedaży i wprowadzać nowoczesne technologie w środowisku medycznym.
Jeśli chcesz być pracownikiem jednego z pierwszych polskich startupów,w dziedzinie healthcare uczestniczyć w jego szybkim rozwoju, pracować bezpośrednio z founderami i kreować swoje miejsce pracy, mamy propozycję dla Ciebie.

O nas:
AIDA Diagnostics to polski start-up w dziedzinie healthcare, którego głównym celem jest dostarczenie oprogramowania wspierającego decyzje lekarzy i zmniejszanie kosztów leczenia pacjentów za pomocą mechanizmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Korzystając z wiedzy specjalistów w dziedzinie AI i opieki zdrowotnej chcemy pomagać lepiej leczyć pacjentów zmniejszając obciążenia szpitali.

Twoje obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w środowisku jednostek ochrony zdrowia
• Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie oferty firmy, prowadzenie szkoleń i prezentacji
• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
• Realizacja planów sprzedażowych oraz zadań sprzedażowych
• Budowanie lokalnej strategii sprzedaży w województwie mazowieckim

Wymagania:
• Min. wykształcenie średnie
• Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)
• Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
• Niezależność i efektywna organizacja czasu i pracy
• Mobilność (na terenie województwa mazowieckiego), prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Dodatkowym atutem będą:
• Wykształcenie wyższe na kierunku medycznym (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, ratownictwo, itp.) lub związanym z nowymi technologiami (informatyka, automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna)
• Doświadczenie handlowe w branży medycznej
• Znajomość systemów CRM (HubSpot, SalesForce itp.)
• Znajomość systemów zarządzania czasem i zadaniami (Trello, GSuite)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (4-6 tys. netto w zależności od doświadczenia) oraz system premiowy
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz awans w strukturach firmy
• Szkolenie z zakresu znajomości rynku i opiekę mentorską na każdym etapie pracy
• Możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów w medycynie, wyznaczania nowych trendów

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje cv na adres: [email protected]

Oferty

Dodaj ofertę