W ciągu ostatnich sześciu lat internet zmienił się nie do poznania, a wraz z nim Konferencja InternetBeta. Podsumowanie wszystkich wydarzeń znajduje się w poniższej infografice.

Odbywająca się od 2009 roku w Rzeszowie Konferencja InternetBeta to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, łączące świat nauki i biznesu, cenionych teoretyków z doświadczonymi praktykami, Klientów i Agencje, Reklamodawców i Wydawców. InternetBeta to jeden z najważniejszych punktów na corocznej mapie wydarzeń branżowych, TOP3, tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tegorocznej, 7-mej edycji Konferencji. W zasadzie po trochu do wszystkich wpadł nam do głowy pomysł graficznego podsumowania wszystkich poprzednich edycji Konferencji. Od głównego architekta wydarzenia - Mateusza Tułeckiego - uzyskaliśmy duże i wyraźne TAK!, a więc zapięliśmy pasy i przystąpiliśmy do dzieła. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Internet jaki znamy dzisiaj wyglądał całkowicie inaczej 6 lat temu. Nie było Instagrama oraz Brand24, swoje pierwsze kroki stawiał m.in. Foursquare i Kickstarter, w Polsce prym wiodła Nasza Klasa. Od 2009 roku zmieniły się narzędzia, trendy, możliwości, przyzwyczajenia. I zmieniła się InternetBeta, właśnie dlatego za główny cel infografiki postanowiliśmy pokazać jak na przestrzeni tych 6 lat zmieniał się świat wokół nas i przede wszystkim sama Konferencja.

Przekopaliśmy Internet pod kątem informacji dotyczących Konferencji i świata w 2009 roku. Powstał 8-stronnicowy .DOC z danymi, z których po konsultacji z Organizatorem wybraliśmy właściwy zestaw danych. Albo grubo albo wcale.

Finalnie stworzyliśmy najdłuższą infografikę w naszym portfolio, z której jesteśmy przeogromnie dumni.

Komentarze (0)