Branża:

produktywność

aplikacje

lifestyle

Finansowanie:

własne

inwestor prywatny

Model biznesowy:

reklama

usługi premium

Trask

Czym jest Wasz projekt?

Trask jest narzędziem pomagającym osiągać cele. Wszyscy mamy cele, często jednak brakuje nam skutecznej metody, aby je zrealizować. Powiedzmy, że chcesz mieć płaski, umięśniony brzuch. Myślisz o tym od kilku miesięcy, ale nawet nie kupiłeś karnetu na siłownię. Mija wiosna i lato, a ty nadal planujesz jak mieć piękny brzuch... za rok. Z Traskiem sytuacja wygląda inaczej. Po pierwsze tworzysz w naszej aplikacji cel i określasz jego deadline. Następnie układasz sobie plan ćwiczeń w postaci listy zadań. Później dzień po dniu odznaczasz wykonanie zadania, zbliżając się do upragnionego celu. Proste i skuteczne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pragnąc osiągać ambitne cele nie możemy trzymać ich tylko w umyśle. Mózg jest skłonny odwlekać nasze plany w nieskończoność. Tradycyjne metody takie jak notes, w dzisiejszym świecie nowych technologi wydają się być przeżytkiem. Potrzebujemy lepszego narzędzia oraz dobrych planów, które pomogą nam zrealizować upragnione marzenia. Tutaj z pomocą przychodzi Trask. Oprócz menadżera zadań i celów, funkcji logowania czasu i statystyk dostarczamy także i gotowe plany działania. Jeśli chcesz przebiec pierwszy maraton, schudnąć kilka kilogramów lub zacząć wstawać wcześnie to możesz skorzystać z naszych planów, które doprowadzą cię do celu krok po kroku.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich osób, które są zainteresowane ciągłym rozwojem. A także tych, które mają problem z produktywnością i osiąganiem długoterminowych celów. Aplikacja jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w końcu zrealizować swoje noworoczne postanowienia.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Narzędzie udostępniane jest za darmo. W przyszłości chcemy zarabiać na funkcjach premium i planach sponsorowanych.

Kto stoi za projektem?

Prywatne osoby.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Gromadzenia pierwszych użytkowników i beta testów.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy wypuścić produkt na rynek globalny. Pragniemy także rozbudować bazę gotowych planów.