Branża:

produktywność

aplikacje

biznes i finanse

informatyka i programowanie

prawo i przepisy

płatności i rozliczenia

Finansowanie:

własne

Model biznesowy:

freemium

abonament

Urlopy.co

Czym jest Wasz projekt?

Aplikacja Urlopy.co to narzędzie do prostego rozliczania urlopów w małych firmach. Pozwala na złożenie wniosku o urlop w ciągu kilku sekund. Urlopy w końcu będą pod kontrolą pracowników :) Oferujemy aplikację webową oraz natywne aplikacje mobilne dla iOS i Android.

Jaki problem rozwiązujecie?

W małych firmach, gdzie brak drogich narzędzi (jak np. SAP) często pracownicy nie mają kontroli nad swoimi urlopami. Dzięki aplikacji Urlopy.co będą zawsze w stanie kontrolować swoje urlopy - np. sprawdzić pozostałą ilość dni urlopu wypoczynkowego. Chcemy pozbyć się papierowych wniosków urlopowych. Złożone przez aplikację wnioski urlopowe mogą być równie prosto akceptowane lub odrzucane przez przełożonych. Pracownicy i przełożeni nie marnują czasu - a ich czas to przecież pieniądze pracodawcy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich małych firm i startupów, gdzie brakuje dedykowanej platformy do rozliczania urlopów. Do pracodawców, którzy chcą zyskać czas swoich pracowników oraz odciążyć działy księgowe i kadr - które nieraz zalewane są pytaniami od pracowników dotyczącymi ich urlopów.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Aplikacja jest dostępna za darmo dla kilku użytkowników - w przypadku zespołów liczniejszych niż 5 członków oferujemy tani, kilkuzłotowy abonament za użytkownika mającego dostęp do aplikacji.

Kto stoi za projektem?

Web/mobile developer z kilkuletnim doświadczeniem :)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie projekt jest w trakcie uruchamiania - zbieramy feedback.

Jakie są plany rozwoju?

Dalszy rozwój funkcjonalności aplikacji webowej oraz aplikacji mobilnych.