Branża:

zakupy grupowe

e-commerce

edukacja

social media

społeczność

informatyka i programowanie

moda i uroda

dzieci i parenting

Finansowanie:

własne

inwestor prywatny

Model biznesowy:

freemium

pośrednictwo

Sharing4kids

Czym jest Wasz projekt?

To przede wszystkim obszerny rynek handlu online, zwanym także marketplacem wraz z wbudowanym modułem specjalistycznym sklepem online, pozwalający rodzinom obniżyć od zawsze rosnące koszty utrzymania i wychowywania swoich dzieci.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasza nowa inicjatywa technologiczna to przede wszystkim projekt społeczny pomagający wzbogacić się Polskim rodzinom z dziećmi w drogim przedsięwzięciu jakim jest utrzymanie i wychowywanie dzieci podczas krótkich okresów dorastania. Z drugiej strony adresujemy potrzebę pomocy Mamom, dzięki naszym stylistą online w naszym specjalistycznym sklepie, które potrzebują pomocy w doborze kupna akcesoriów w danym okresie dorastania wszystko dobrane stylowo wg. trendów modowych w przemyśle artykułów dziecięcych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Z jednej strony platforma emarketplace B2C łącząca Polskie rodziny z dziećmi które pragną zaoszczędzić środki podczas drogiego procesu utrzymania i wychowywania swoich dzieci. Z drugiej strony platforma ecommerce B2B łącząca nasz specjalistyczny sklep online zasilający nasz marketplace dostępny dla dostawców hurtowych lub producentów którzy chcą zbudować nowy kanał dystrybucji i sprzedawać więcej względem swojej konkurencji.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Prowizje od sprzedaży transakcji kupno/sprzedaż

Kto stoi za projektem?

Zespół utalentowanych menedżerów i kolegów z sektora IT dzielących pasję do wymyślania nowych pomysłów i pomagania innym.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Faza demonstracyjna MVP.

Jakie są plany rozwoju?

Projekt szykowany jest głównie na wyskalowanie inicjatywy na rynki Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej