Branża:

biznes i finanse

Finansowanie:

własne

inwestor prywatny

fundusz

business angels

inne

Model biznesowy:

inny

POŻYCZKA PIENIĘDZY

Czym jest Wasz projekt?

Finansowanie online potrzeb klientów, łatwe i dostępne rozwiązania finansowe dla współczesnego społeczeństwa

Jaki problem rozwiązujecie?

Dostarczamy innowacje finansowe na rozwijające się rynki. Zapewniamy szybkie i wygodne usługi kredytowe zgodnie z potrzebami klienta. Oferujemy elastyczne rozwiązania, zaspokajające potrzeby klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do klientów żyjących od wypłaty do wypłaty oraz aktywnych użytkowników internetu, którzy kupują towary i usługi na kredyt przez internet oraz stacjonarnie.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt zarobi kosztem naliczonych odsetek, kar i grzywien od całości pożyczki. Wysoka rentowność marży uwarunkowana jest wysokim oprocentowaniem, oraz niskimi kosztami stałymi, wraz z wysokim stopniem skalowalności biznesu.

Kto stoi za projektem?

POŻYCZKA PIENIĘDZY Sp. sp. z o., specjalizująca się w udzielaniu kredytów konsumenckich w Polsce. Wchodzi ona w skład grupy firm Sando Money, które specjalizują się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych na Litwie - "Sando Investment", w Rosji -MFC "Piktet". Kierownicy, akcjonariusze spółki mają duże doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym i usługach Fintech.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie finansowania aktywów obrotowych. POŻYCZKA PIENIĘDZY Sp. z o. o. z wpisana jest do rejestru instytucji Pożyczkowych Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto zawarte zostały umowy z kredytowymi i scoringowymi biurami oraz z serwisami płatniczymi.

Jakie są plany rozwoju?

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju oraz wzrostu portfela kredytowego. Planujemy przyciągnąć nowych, wyjątkowych klientów oraz poszerzyć skalę biznesu poprzez opracowywanie nowych rozwiązań finansowych i produktów. W przyszłości planujemy rozwój biznesu w Hiszpanii i Meksyku.