Branża:

społeczność

turystyka

Finansowanie:

inwestor prywatny

Model biznesowy:

reklama

usługi premium

pośrednictwo

Tupytaj.pl – zapytaj tambylca!

Czym jest Wasz projekt?

Jest to baza pytań i odpowiedzi (Q&A) przypisanych do konkretnego miasta, posegregowanych w 12 kategoriach, takich jak gastronomia, zakupy, komunikacja czy sport. Aktywność w serwisie wiąże się z atrakcyjnym systemem motywacyjnym. Użytkownicy mogą zdobyć odznakę Tambylca danego miasta, uprawniającą do zniżek w lokalnych punktach usługowo-handlowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Tupytaj.pl jest platformą ułatwiającą wymianę informacji o okolicy pomiędzy szukającymi a tymi, którzy mogą podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą o danym miejscu. Dzięki przyjętej formule zadawania pytań użytkownicy w szybki i łatwy sposób uzyskają opinię o restauracjach, punktach usługowych, komunikacji lub też poznają ceny z okolicznych sklepów. Wszystko to doprawione elementami grywalizacji i systemem zniżek.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich osób szukających informacji o mieście lub dzielnicy, w której żyją lub do której się wybierają.

Kto stoi za projektem?

Tupytaj.pl to pomysł realizowany przez osoby od lat związane z branżą teleinformatyczną w Polsce. Są założycielami m.in. firmy Wheel Systems, odnoszącej sukcesy na polskim i zagranicznym rynku bezpieczeństwa IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Startujemy. Jest serwis tupytaj.pl oraz aplikacja mobilna na iOS. Program zniżkowy dostępny jest aktualnie dla mieszkańców Białegostoku, ale pracujemy już nad kolejnymi miastami.

Jakie są plany rozwoju?

Zniżki w kolejnych miastach, aplikacje na inne systemy mobilne, funkcjonalności społecznościowe, lepsza personalizacja obserwowanych lokalizacji.